Great moments always start with fire

Vaření s OFYR je hvězdou každé akce. V centru pozornosti je otevřený oheň, zatímco kuchaři připravují pokrmy na otevřeném ohni tím nejoriginálnějším způsobem. S kvalitními produkty se vaření venku stává pokaždé zdrojem radosti a vzrušení. Je to jako představení, při kterém se lidé zastaví a žasnou. Představení, které vytváří skutečné spojení mezi kuchaři a jejich hosty.

Letní Bar Gazon

Nejlepší letní bar v Belgii učinil OFYR srdcem svého konceptu. Díky speciální nabídce OFYR podává Gazon nejchutnější pokrmy přímo z plotny. Toto video nabízí ochutnávku nového příslušenství OFYR a ukazuje, jak dobře OFYR zapadá do skvělého konceptu Gazon Gent.

OFYR Hospitality Magazine

Tento časopis byl vyvinut speciálně pro profesionální kuchaře. Inspirujte se jedinečnými koncepty venkovního vaření a zjistěte, jak můžete OFYR využít ve svém vlastním podnikání.

Vlastníte podnik, kde vaříte na OFYRu? Zaregistrujte se zde!

Touto novinkou v klubu OFYR propagovujeme restaurace a další pohostinské podniky, které vaří s OFYRem. To členům našeho klubu usnadní zažít OFYR kdekoli na světě. Od restaurací a cateringových služeb po hotely a vinařství – zaregistrujte svůj podnik do mapy OFYR on the Menu již nyní!

OFYR MEETS JRE - JEUNES RESTAURATEURS

JRE-Jeunes Restaurateurs je o sdílení, výchově a inspirování vášně a talentu. Přesně to předvádějí špičkoví kuchaři JRE v tomto videu, když na OFYRu připravují lahodná jídla.

FAKTOR ZÁŽITKŮ V POHOSTINSKÉM PODNIKÁNÍ

Očekávání při návštěvě hotelu nebo restaurace se dramaticky změnila. Vynikající služby a vynikající jídlo se staly standardem. V dnešní době zákazník,m záleží na zážitcích. OFYR se stal šéfkuchařovým novým nejlepším přítelem tím, že nabízí to nejlepší pro výjimečný show cooking.

Naprostá všestrannost a velká kapacita

OFYR však neznamená jen show cooking, je to také super všestranné varné zařízení, které nabízí obrovskou kapacitu. Velkou plochu varné desky plancha lze použít pro maso, ryby a zeleninu zároveň. S grilem a špízy lze přidat mnoho dalších grilovacích funkcí. Většina kuchařů, kteří používají OFYR poprvé, je ohromena, jaké možnosti vaření tento jednoduchý sporák na dřevo nabízí.

SAMOZŘEJMĚ i PRO CATERING

OFYR se také stal standardním nástrojem mnoha cateringových společností. Ať už se jedná o svatbu, výročí nebo jiný typ události, OFYR bude vždy jedním z hlavních bodů pozornosti. Na svatbě vždy existuje riziko, že OFYR bude na více fotkách, než nevěsta.

Pro tyto příležitosti existuje vedle běžných zařízení OFYR také model OFYR XL nebo OFYR Trailer - mobilní verze XL. Na XL mohou snadno pracovat až tři kuchaři současně.

Propojování lidí

Hlavním důvodem, proč OFYR na akcích tak dobře funguje, jsou společenské zážitky z vaření. Při běžném grilování se všechno odehrává uvnitř grilu, takže není nic vidět. S OFYRem je to přesně naopak, všechno můžete pozorovat. Akce je o sbližování lidí, seznamování se a o společném prožívání něčeho výjimečného. To je přesně to, co OFYR znamená. Můžete nechat své hosty připravit něco lahodného sami nebo nechat šéfkuchaře ukázat, jak grilovat a přitom komunikoval s hosty. Ať tak či onak, když se shromáždíte kolem ohně, začnete se otevírat a necháte se hypnotizovat společným vařením.

Stolní gril OFYR Tabl’O

Také nový člen rodiny OFYR s názvem Tabl'O naplňuje jednu z potřeb podnikání v oblasti pohostinství. S tímto novým a krásným venkovním stolním grilem, který je vytápěn kokosovými briketami, které nekouří a jsou bez zápachu, lze vymyslet mnoho různých konceptů. Hosté, kteří si vyzvednou jídlo z bufetu a sami si ho grilují na stole. Šéfkuchař, připravující jídlo na grilu přímo u jejich u stolu atd. Tabl’O jednoznačně posunul stolní grilování na další úroveň.

Chete se dozvědět více?

Chcete z vašeho venkovního provozu dostat více zážitků pro vaše hosty? OFYR dokáže přinést teplo, útulnost a lahodná jídla do každého venkovního prostoru. Společenský faktor a rozmanitost technik vaření, které naše modely nabízejí, z nich činí perfektní doplněk pro jakoukoli akci nebo restauraci.

Kontaktujte naše speciality

+420 602 410 657