OFYR Hospitality Magazine

This magazine is specially created for professional chefs. Get inspired by the unique outdoor cooking concepts and see how you can use OFYR in your own business.

Vlastníte podnik, kde vaříte na OFYRu? Zaregistrujte se zde!

Touto novinkou v klubu OFYR budeme propagovat restaurace a další pohostinské podniky, které vaří s OFYRem. To členům našeho klubu usnadní zažít OFYR kdekoli na světě. Od restaurací a cateringových služeb po hotely a vinařství – zaregistrujte svůj podnik do OFYR on the Menu již nyní!

Svěděctví šéfkuchaře

Objevte, jak OFYR zapadá do restauračního konceptu šéfkuchaře Sang Hoon Degeimbreho.

FAKTOR ZÁŽITKŮ V POHOSTINSKÉM PODNIKÁNÍ

Očekávání při návštěvě hotelu nebo restaurace se dramaticky změnila. Vynikající služby a vynikající jídlo se staly standardem. V dnešní době zákazníci platí za zážitky. OFYR se stal novým nejlepším přítelem kuchařů tím, že nabízí vaření přímo před zraky hostů a díky tomu nabízí ohromující venkovní zážitek.

Naprostá všestrannost a velká kapacita

OFYR však není jen show cooking, je to také super všestranné kuchyňské zařízení, které nabízí obrovskou kapacitu. Velkou plochu varné desky typu plancha lze použít pro maso, ryby a zeleninu zároveň. S grilem a špízy lze přidat mnoho dalších grilovacích funkcí. Většina kuchařů, kteří používají OFYR poprvé, je ohromena, jaké možnosti vaření toto zdánlivě jednoduché ohniště nabízí.

SAMOZŘEJMĚ CATERING

OFYR se také stal standardním nástrojem mnoha cateringových společností. Ať už se jedná o svatbu, výročí nebo jiný typ události, OFYR bude vždy jedním z hlavních bodů pozornosti. Na svatbě vždy existuje riziko, že OFYR bude fotografován více než nevěsta :)

Pro větší akce existuje vedle běžných zařízení OFYR také model OFYR XL nebo OFYR Trailer - mobilní verze XL. Na XL mohou snadno pracovat až tři kuchaři současně.

Connecting people

Hlavním důvodem, proč OFYR na akcích tak dobře funguje, jsou společenské zážitky z vaření. Při běžném grilování se všechno odehrává uvnitř grilu, takže není nic vidět. S OFYRem je to přesně naopak, všechno můžete pozorovat. Akce je o sbližování lidí, seznamování se a o společném prožívání něčeho výjimečného. To je přesně to, co OFYR znamená. Můžete nechat své hosty připravit něco lahodného samotné nebo nechat šéfkuchaře, aby ukázal grilování v interakci s davem. Ať tak či onak, okolo ohně se hosté začnou otevírat a atmosféra je pohltí.

OFYR Tabl’O

Také nový člen rodiny OFYR s názvem Tabl'O naplňuje jednu z potřeb podnikání v oblasti pohostinství. S tímto novým a krásným venkovním stolním grilem poháněným kokosovými briketami, které nekouří a jsou bez zápachu, lze vymyslet mnoho různých konceptů. Hosté, kteří si vyzvednou jídlo z bufetu a sami si ho grilují u stolu. Kuchař, který připravuje jídlo na grilu u stolu atd. Tabl’O jednoznačně posunul stolní grilování na další úroveň.

Chete se dozvědět více?

Chcete z vašeho venkovního provozu dostat více zážitků pro vaše hosty? OFYR dokáže přinést teplo, útulnost a lahodná jídla do každého venkovního prostoru. Společenský faktor a rozmanitost technik vaření, které naše modely nabízejí, z nich činí perfektní doplněk pro jakoukoli akci nebo restauraci.

Kontaktujte naše speciality

+420 602 410 657