Vaření s OFYRem je snadné a velmi rozmanité. Multifunkčnost OFYRu umožňuje mnoho různých technik vaření. Pojďme se trochu inspirovat.

Jak používat OFYR Rotisserie Set

V tomto videu se dozvíte, jak používat sadu rotisserie OFYR na vašem grilovacím ohništi OFYR.

Pro skutečného fanatika grilování je rožeň nutností. Není lepší pocit, než vařit velké kusy drůbeže a masa s rožněm nad ohněm. Tato sada je vhodná pro modely OFYR 85 a 100.

Jak používat OFYR Pizza Oven

V tomto videu jsme vysvětlili, jak používat pec na pizzu OFYR Pizza Oven na vašem OFYRu.

Pro skutečného fandu italské kuchyně je pořádná trouba na pizzu jasnou volbou. OFYR Pizza Oven se skládá z oboustranné litinové plotny, pizza kamene umístěného na litinové plotně a dvojitého ocelového zvonu - s vnějším otočným kolem vnitřního - a také lopaty na pizzu. Tento produkt se dodává pro modely OFYR 85 a 100.

Jak používat litinové příslušenství OFYR Tabl'O

V tomto videu se dozvíte, jak používat litinové příslušenství OFYR na vašem OFYR Tabl'O.

Sada OFYR Tabl'O Cast Iron Casserole Set dělá ze stolního grilu OFYR Tabl'O super kompletní sadu pro venkovní vaření. Sada se skládá z elegantní litinové pánve s poklicí o průměru 21 cm, litinového držáku grilu s vyndavací litinovou grilovací mřížkou, na kterou pánev přesně sedí, a 4 dřevěných špachtlí.

Použití teplotních zón

Jakmile se váš oheň správně rozhoří, nahrňte žhavé uhlíky pod okraje varné plotny. V závislosti na povětrnostních podmínkách a venkovní teplotě dosáhne varná plotna teploty až 300˚C na vnitřním okraji a asi 200˚C na vnějším okraji plotny.

Žhavou hmotu můžete přesouvat z jedné strany na druhou, abyste na varné plotně vytvořili teplejší a chladnější zóny. Takto můžete například jednu stranu použít k udržení teploty jídla a druhou k dalšímu grilování.

Pro regulaci teplot jsou ideální také prkénka z cedrového dřeva. Při jejich použití se teplota sníží víceméně na polovinu. To je ideální pro pomalé vaření nebo udržování jídla teplého

Jaký použít olej

Olej je základním prvkem při vaření. Na OFYR je nejlepší použít rostlinný olej. Při prvním použití doporučujeme olivový olej, protože varné desce dodá pěkný tmavý odstín. Poté je lepší použít olej s vyšší rychlostí spalování, jako je slunečnicový, řepkový nebo podzemnicový olej.

Naše olejnička OFYR Oil Can se snadno používá a umožňuje vám odměřit správné množství oleje pro nejlepší výsledky vaření.

Jak používat grilovací příslušenství

Robustní dvoudílný gril OFYR Grill Round je ideální pro pečení větších kusů masa na grilovacím ohništi OFYR. Gril a podstavec (pro modely 85, 100 a XL) umístíte přímo nad plameny, abyste získali opálenou chuť.

Přeměňte svůj OFYR 100 nebo XL na brazilský gril ve stylu churrasco se sadou brazilského grilu se 3 špízy a speciálním ocelovým kroužkem. Špízy s dřevěnými rukojeťmi umožňují pomalé pečení masa, ryb a zeleniny přímo nad ohněm.

Sada horizontálních špízů OFYR sestávajících ze tří špízů z nerezové oceli (pro modely 85, 100 a XL) s dřevěnými rukojeťmi je pro opravdové fanoušky grilování. Stojan s vroubkovaným kroužkem z nerezové oceli umístěný nad ohněm varné jednotky OFYR má správnou výšku pro dokonalé vaření masa a zeleniny.

Objevujte všestrannost

Seznamte se s možnostmi mnoha surovin a pokrmů, které můžete vařit na svém OFYRu a nechte se ohromit nekonečnou všestranností.