OFYR Pizza Oven 100

10 990,00 Kč

Pokud je v dnešní době nějaký způsob venkovního vaření velmi populární, pak je to pečení pizzy. Díky přírodnímu ohni na dřevo se grilovací ohniště OFYR hodí k přípravě delikatesní pizzy jako žádné jiné. Pec OFYR Pizza Oven se skládá z oboustranné litinové desky, kamene na pizzu umístěného na litinové plotně, dvojitého ocelového pláště, jehož vnější strana se otáčí kolem vnitřní, a z lopaty na pizzu. Litinová plotna má otvory, kterými v plášti pece cirkuluje horký vzduch z ohniště OFYR, a umožňuje tak rychlý ohřev pizzy. Otáčením držátka na vnějším plášti pece lze upravovat velikost otvoru mezi vnitřním a vnějším pláštěm.

Čím větší je otvor, tím více vzduchu cirkuluje a tím více tepla vzniká. K otáčení držátka je třeba používat žáruvzdorné rukavice, jako jsou rukavice OFYR Gloves, protože držátko je velmi horké. Pec na pizzu lze samozřejmě používat i jako běžnou pec. Při pečení pizzy se kámen na pizzu položí na hladkou stranu litinové plotny. Druhá strana plotny je žebrovaná a po odebrání zvonu se může používat jako grilovací plotna. Pec na pizzu OFYR Pizza Oven je k dispozici ve stejné velikosti pro obě grilovací ohniště OFYR 85 i 100. Liší se pouze stojan na gril.

View specifications
Description

* V peci na pizzu je třeba vařit podle citu. Není vybavena teploměrem, teplota se může měnit a závisí na prostředí, druhu a množství dřeva a na zvolené velikosti otvoru pece.
* Pec na pizzu se nejlépe ohřívá teplem, které stoupá po stranách ohniště. Dosáhnete tak nejlepšího rozložení tepla. Rozděláte-li velký oheň pouze uprostřed ohniště, pec se velmi ohřeje, zejména uprostřed.

Specifications

Více informací
SKU OA-PO-100
Materiál Cast Iron & Coated Steel
Celková hmotnost 23,6 kg
Následující produkty by vás mohli zajímat!