OFYR Kamado Table Black 135 PRO Concrete BGE

96 490,00 Kč

Rozšiřte svou venkovní kuchyni OFYR o stůl OFYR Kamado Table 135 PRO BGE – stůl pro váš gril Kamado. Stůl poskytuje pevnou základnu pro kamado gril, snadno se přemisťuje a nabízí prostor pro přípravu jídel. Další úložný prostor se hodí k ukládání příslušenství. Gril Kamado je ideální pro pomalou přípravu masa. Kamado grily uvnitř zadržují teplo a kouř, což má nečekaný vliv na chuť pokrmů. Když je maso řádně propečené, dokončíte ho grilováním na OFYRu – od pomalého pečení až po spektakulární grilování. Vhodné pro Big Green Egg Large, upozorňujeme, že kamado gril není součástí dodávky. Pro variantu Big Green Egg je stůl k dispozici s pracovní deskou z teakového dřeva nebo z betonu.

View specifications
Description

* Kompatibilní s řadou PRO a OFYR Insert PRO Small, Medium a Large, s dvířky nebo bez dvířek
* Pojízdný díky rukojeti a nebrzděným kolečkům. Poměrně těžký, když se naplní dřevem.
* Betonovou pracovní desku můžete nechat trvale venku, pracovní desku z teakového dřeva je nejlepší umístit na suché místo, zakrýt ji a pravidelně ošetřovat olejem vhodným pro kontakt s potravinami.
* Modely z černé práškované oceli vyžadují více údržby než modely z Cortenu a jsou navzdory kvalitní povrchové úpravě citlivější na poškrábání a poškození.

Specifications

Více informací
SKU O-K-T-B-135-PRO-CC-BGE
Rozměry 165x65x90 cm
Rozměry podstavce 135x65x68 cm
Rozměry pracovní plochy 65x135x10 cm
Materiál Black Coated Steel
Úložný objem 0,25 m³