5 nejlepších nápadů na dárky pro majitele OFYR

Uvažovali jste o grilování nebo venkovním vaření na nadcházející svátky? Pokud je mezi vašimi přáteli nebo rodinou majitel OFYRu, doporučujeme zapálit oheň pro teplé chvíle, spoustu zábavy a spoustu venkovních dobrot. Než párty začne, po,ůžeme vám najít perfektní dárek pro každého milovníka grilování OFYR.

Zde je pět nápadů na vánoční dárky, které se budou líbit každému milovníkovi OFYR:

 

1. OFYR Food Bumper

Perfektní dárek pod 1500 Kč. Jedinečně tvarovaná plotna OFYRu má mírný sklon směrem dolů k ohni, aby odváděl přebytečnou šťávu a tuk. I když je to velmi praktické, může to také způsobit, že se malá rajčata, brambory nebo lahodné mušle skutálejí nebo sklouznou do ohniště. S tímto nepostradatelným nástrojem je to minulost! OFYR Food Bumper je k dispozici pro modely OFYR 85 a 100. Při rozbalování očekávejte spoustu těšení!

2. OFYR Pizza Oven

Štěstí si nekoupíte, ale dá se koupit pizza (pec)! S přidáním trouby na pizzu pro OFYR 85 nebo 100 máte skutečně nejuniverzálnější venkovní sporák. Jednoduše umístěte troubu na váš OFYR a začněte péct: od dokonalé domácí pizzy po koláče, chléb nebo guláše a casseroly. Pizza pec OFYR se snadno instaluje a můžete začít hned s recepty dostupnými v OFYR Clubu.

Varování: místo plánované vánoční večeře můžete skončit s pizza party!

3. OFYR Soft Cover

U jednotek OFYR, které zůstávají celou zimu venku, je důležité se o ně dobře starat. Jak si můžete přečíst v našem Winter Maintenance Guide, varná plotna by se měla pravidelně mastit a z kužele je třeba odstraňovat popel.

Pro plnou ochranu doporučujeme OFYR SOft Cover: zcela pokrývá plotnu a je to dárek do 1500 Kč. Ideální dárek pod vánoční stromeček!

4. OFYR Leather Apron

Plánujete párty venku, bude se připravovat jídlo na OFYRu a všichni se rozhodli obléknout. Nezbývá, než se ujistit, že i šéfkuchař je dokonale oblečený. S koženou zástěrou OFYR Leather Apron to nebude problém! Každý nadšenec do vaření si tuto zástěru zamiluje, protože nabízí ochranu před teplem i nečistotamia navíc budete vypadat jako profesionální šéfkuchař.

5. Cast Iron Casserole Set

Jakmile objevíte krásu a kvality litiny, není cesty zpět! Tato sada se dvěma různě velkými hrnci je ideální pro přípravu pokrmů na OFYRu nebo v peci na pizzu. Omáčky, přílohy, drobenky nebo chléb – možnosti jsou nekonečné. Tento dárek se vyznačuje elegantním designem a ideálním rozložením tepla. Buďte připraveni, že vám váš OFYR nadšenec bude doma chybět, protože bude trávit hodiny venku a experimentovat se všemi různými technikami vaření!

Znáte milovníka venkovního vaření, který by rád dávno vlastnil OFYR, nebýt malého venkovního prostoru? Pořiďte mu OFYR Tabl'O: kompaktní, efektivní a elegantní! Je ideální pro intimní večeře s malou skupinou přátel s úplnou venkovní atmosférou.