OFYR Kamado Table Corten 65 PRO Teak Wood BGE

V minulé sezóně jsme s velkým úspěchem představili stůl OFYR Kamado Table 135 PRO BGE pro gril Big Green Egg Large, který je k dispozici v provedení z Cortenu a černé práškované oceli. Vznikla tak první stylově jednotná, modulární a mobilní venkovní kuchyně pro venkovní grily různých značek, jako je v tomto případě kombinace OFYRu a grilu Big Green Egg. Byla to poměrně velká výzva, aby výrobky od různých výrobců navzájem stylově ladily. Tato nová koncepce zároveň vyvolala poptávku po kompaktnějším řešení.

Proto nyní představujeme OFYR Kamado Table 65 PRO BGE, kompaktního mladšího bratra verze 135, ve verzi z Cortenu i černé práškované oceli. Ideální pro použití například v kombinaci s OFYR Island 100 PRO Teak Wood. Kromě verze s dřevěnou pracovní deskou z teakového dřeva nyní představujeme také verzi s keramickou deskou, kterou lze na rozdíl od dřevěné desky vždy ponechat venku. Keramická deska není k dispozici pro Kamado Joe Classic II. Ideální pro použití například v kombinaci s OFYR Island 100 PRO Ceramic Dark Grey.

View specifications
Selection Guide

* Vzhledem k osazení grilem Kamado je pod ním omezený úložný prostor.
* Kompatibilní s řadou PRO a policovou konstrukcí OFYR Insert PRO Small, s dvířky nebo bez dvířek.
* Keramickou pracovní desku lze ponechat venku trvale, teakovou pracovní desku je vhodnější skladovat uvnitř a pravidelně ošetřovat olejem vhodným pro kontakt s potravinami.
* Modely z černé práškované oceli vyžadují více údržby než modely z Cortenu a jsou navzdory kvalitní povrchové úpravě citlivější na poškrábání a poškození.

Specifications

Více informací
SKU O-K-T-65-PRO-TW-BGE
Dimensions 75x65x90 cm
Materiaal Corten
Total weight 68,4 kg