OFYR Kamado Table Black 65 PRO Teak Wood KJ

V minulé sezóně jsme s velkým úspěchem představili stůl OFYR Kamado Table 135 PRO Teak Wood KJ pro gril Kamado Joe Classic II, který je k dispozici v provedení z Cortenu a černé práškované oceli. Vznikla tak první stylově jednotná, modulární a mobilní venkovní kuchyně pro venkovní grily různých značek, jako je v tomto případě kombinace OFYRu a grilu Kamado Joe. Byla to poměrně velká výzva, aby výrobky od různých výrobců navzájem stylově ladily. Tato nová koncepce zároveň vyvolala poptávku po kompaktnějším řešení.

Proto nyní představujeme OFYR Kamado Table 65 PRO Teak Wood KJ, kompaktního mladšího bratra verze 135, ve verzi z Cortenu i černé práškované oceli. Ideální pro použití například v kombinaci s OFYR Island 100 PRO Teak Wood.

View specifications
Selection Guide

* Vzhledem k osazení grilem Kamado je pod ním omezený úložný prostor.
* Kompatibilní s řadou PRO a policovou konstrukcí OFYR Insert PRO Small, s dvířky nebo bez dvířek.
* Pracovní desku z teakového dřeva je nejlepší skladovat uvnitř a pravidelně ošetřovat olejem vhodným pro kontakt s potravinami.
* Modely v provedení z černé práškované oceli vyžadují více údržby než modely z Cortenu a jsou náchylnější k poškrábání a poškození i přesto, že mají kvalitní povrchovou úpravu.

Specifications

Více informací
SKU O-K-T-B-65-PRO-TW-KJ
Dimensions 75x65x90 cm
Materiaal Black-coated steel
Total weight 69,4 kg