OFYR Classic Corten Upgrade Set + Fire/Flower Top

Model OFYR Classic 100 Corten byl jedním z našich prvních grilovacích ohnišť, které se těšily a stále těší nebývalému zájmu. Na konci roku 2019 jsme představili grilovací ohniště OFYR Classic Storage Corten 100 PRO se 4 robustními kolečky, širším a hlubším podstavcem pro větší stabilitu a s rukojetí z teakového dřeva.

Mnoho majitelů grilovacího ohniště OFYR Classic 100 Corten pak projevilo zájem o tento nový podstavec s kolečky a rukojetí. Pro tuto skupinu zákazníků nyní nabízíme možnost zakoupit podstavec OFYR Classic 100 PRO jako samostatný produkt. Aby bylo možné starý podstavec i nadále používat, nabízíme jako součást této sady horní díl z cortenové oceli, který lze umístit na starý podstavec a využívat jako koš na oheň nebo květináč. Druhou možností, kterou nabízíme jako součást této sady, je krájecí deska z teakového dřeva o rozměrech 50 x 50 cm, kterou lze umístit na starý podstavec a přeměnit jej na praktický pracovní stůl.

View specifications
Selection Guide

* S touto sadou můžete svůj model 100 přeměnit na model PRO. Díky konstrukci na kolečkách a rukojeti je ohniště mobilní a na rukojeť lze snadno zavěsit příslušenství.
* Podstavec modelu Classic lze transformovat do podoby pracovního stolu s volitelnou horní deskou z teakového dřeva.
* Můžete si také vybrat horní díl, který promění váš starý podstavec v koš na oheň nebo květináč.
* Kolečka modelů PRO nejsou vybavena brzdami.
* K dispozici pouze pro modely Classic 100 a Storage 100 z cortenové oceli.

Specifications

Více informací
SKU OC-100-TO-PRO-U-SET-FFT
Materiaal Corten Steel
Total weight 65,8 kg