The art of outdoor cooking

Od samého začátku jsme my lidé společenští tvorové. Naši předkové sedávali kolem ohně, na kterém vařili, a vyprávěli si příběhy. Dnes existuje bezpočet možností komunikace: běžně u sebe máme zařízení, která nám umožňují psát lidem kdekoli na světě nebo s nimi mluvit. Ale kdy se cítíme vzájemně opravdu propojeni? Obvykle k tomu dochází v souvislosti s jídlem, pitím a ohněm.

OFYR je navržen pro tyto chvíle propojení. Za vytvořením OFYR byla na počátku touha zakladatele přeměnit venkovní vaření ze samotářské činnosti na činnost, na které se podílí více lidí. Koncept byl poprvé představen v Nizozemsku v roce 2015 a nyní se prodává ve více než 80 zemích. S podporou týmu návrhářů zakladatel přidal k sortimentu řadu outdoorového nábytku, nádobí a špičkového příslušenství, takže OFYR už není jen produkt, ale kompletní outdoorový koncept.

Co vyvolává zájem o koncept OFYR? Připisujeme to jeho jedinečné jednoduchosti, multifunkčnosti a nádhernému designu, které dohromady vytváří kompletně nový způsob venkovního vaření a zábavy. Multifunkčnost OFYR se projevuje ve všech těch nejrůznějších receptech, které můžete připravovat. Ve Španělsku se OFYR používá k přípravě velké pánve s vynikající paellou. Ve Švýcarsku se milovníci sněhu po celodenním lyžování sejdou u sklenice glühwein neboli svařáku. OFYR se hodí všude a spojuje všechny kolem ohně během všech čtyř ročních dob.

A OFYR si zamilují nejen obdivovatelé skvělého designu a jídla. Profesionální kuchaři milují jeho univerzálnost pro event catering a kuchařské předváděcí akce. OFYR se často vyskytuje na akcích, od malých setkání po akce, jako je Tomorrowland a Parookaville. Restaurace a hotely používají vařicí jednotky OFYR k proměně svých venkovních prostor a nabízejí zákazníkům jedinečné gastronomické zážitky.

To je ale jen začátek. Tým nadále produktovou řadu s vášní a nadšením vyvíjí a pokračuje tak v tradici praktikované po tisíciletí v různých kulturách po celém světě – sdílení jídla a příběhů u ohně. S našimi klienty a partnery budujeme silnější vztahy, abychom společně mohli vytvářet vaše krásné chvíle.

Hans Goossens

OFYR je splněním chlapeckého snu

Po dlouhé kariéře v oblasti investičního managementu a luxusních nemovitostí se Hans Goossens, zakladatel společnosti OFYR, rozhodl pro kariérní změnu. Vždy chtěl vytvořit hmatatelný produkt. Jeho hledání dokonalého grilu, u kterého by mohl trávit večery s rodinou a přáteli při vaření, inspirovalo podobu OFYR. Po uvedení na trh koncept vřele přijali domácí kuchaři i profesionálové. „Ve světě investic je možná nutné hledat šťastného klienta se svíčkou v ruce, ale OFYR vyvolá nadšení u každého uživatele, a to je neuvěřitelně uspokojující.“ Vaření pomocí OFYR si užívá pokaždé: „Je to dobrodružný způsob vaření. Prostě rádi rozděláváme oheň.“ Jako milovník estetiky je však Hans hrdý zejména na nadčasový design, který se hodí do každé zahrady. S novými produkty se OFYR proměnil na venkovní lifestylový koncept. Jeho vize se projevuje v každém prvku kolekce. „My ze společnosti OFYR jsme plní nových nápadů do budoucna, které budou nadále rozněcovat naši vizi skutečného propojení.“